English version - Villa Hoff Spa & Wellness Strona po Polsku - Hotel Villa Hoff Wellness & Spa
Destination Spa 2010

OFERTA SPA

OFERTA SPA

Wykorzystując najnowsze zdobycze kosmetologii i otaczaną od wieków estymą moc hydroterapii, stworzyliśmy unikatowe programy pielęgnacyjne, których efekty są przedmiotem pochwał ze strony naszych gości. Aby zapewnić Państwu uzyskanie satysfakcjonujących rezultatów, każdą serię zabiegów poprzedza diagnostyka skóry, pozwalająca na optymalne skorelowanie indywidualnie dobranego programu pielęgnacyjnego z Państwa potrzebami oraz długością wybranego pobytu SPA. Zróżnicowana oferta obejmuje również zabiegi z zastosowaniem wyselekcjonowanych preparatów SPA , aromaterapii i relaksującego oddziaływania muzyki.

Salon kosmetyczny jest częścią ośrodka terapii Wellness hotelu Villa Hof, w którym znajdą Państwo komfortowe warunki pobytu, konstruowane w oparciu o holistyczne zasady regenerująco-upiększające pakiety SPA oraz wyjątkową relaksującą atmosferę.

Tym z Państwa, którzy zapragną kontynuować program pielęgnacyjny lub utrwalić efekty już po opuszczeniu hotelu SPA, proponujemy zakup ekskluzywnych preparatów firm: Babor oraz Germaine de Capuccini,  do pielęgnacji domowej dostępnych wyłącznie w gabinetach kosmetycznych.

 

Troska o piękne, zdrowo wyglądające ciało staje się coraz bardziej powszechna i pożądana.. W zgiełku codziennych spraw i obowiązków coraz trudniej jest znaleźć na to czas..

Club SPA Villa Hoff wychodzi naprzeciw Państwa oczekiwaniom.. U nas mają Państwo możliwość gruntownej pielęgnacji ciała w atmosferze całkowitego relaksu i wyciszenia... Blask świec i kojąca muzyka pozwoli oderwać sie od rzeczywistości i przenieść w zapomnienie...

Pomieszczenie do zabiegów na ciało jest wyposażone w wygodny fotel do masażu i Kapsułę Młodości Dermalife SPA Feng Shui. Kapsuła jest "indywidualnym" odpowiednikiem sauny parowej, dodatkowo wzbogacona jest  w funkcję regulacji temperatury, nawiewu na twarz, leżanki wibracyjnej, aroma i koloroterapii..

Wszystkie zabiegi  pielęgnacyjne ciała są wykonywane na najwyższej jakości preparatach takich firm jak: Babor, Germaine de Capuccini,

Wybierz podstronę

Rezerwacja pobytu w gabinecie SPA i masażu nad morzem :: Ekskluzywne SPA
Gabinetu SPA i masażu nad morzem :: Ekskluzywne SPA Odnowa biologiczna :: Zabiegi pielęgnacyjne na ciało
Oferta gabinetu masażu :: SPA i masaże nad morzem
Oferta gabinetu masażu i spa :: Pakiety na pobyt w SPA
Oferta gabinetu masażu i spa :: Spacer 3d po gabinetach
Realizacja: Praktyczny eMarketing
Modernizacja: Code-Pix.com