English version - Villa Hoff Spa & Wellness Strona po Polsku - Hotel Villa Hoff Wellness & Spa
Destination Spa 2010

MASAŻE

Masaż manualny jest jedną z najstarszych technik relaksacyjnych, leczniczych i rehabilitacyjnych. Wraz z ziołolecznictwem masaże są fundamentem medycyny naturalnej w krajach azjatyckich - na całym świecie lekarze i fizjoterapeuci stosują masaż jako uzupełnienie lub alternatywę leczenia farmakologicznego w terapii wielu schorzeń. Pozytywne oddziaływanie masażu nie ogranicza się do usprawnienia aparatu ruchu - poprzez reakcje zachodzące na drodze wewnątrzwydzielniczej (humoralnej), masaże mają korzystny wpływ na funkcjonowanie wielu innych układów i narządów.

W Clubie SPA stosujemy masaże rehabilitacyjne i relaksacyjne - w pakietach SPA i terapii Wellness są one także uzupełnieniem sesji kosmetycznych jako zabiegi pojędrniające skórę i poprawiające jej ukrwienie. Masaże manualne są wykonywane przez dyplomowanych masażystów.

Oprócz tradycyjnego masażu manualnego znajdą Państwo w naszej ofercie także masaże przyrządowe, wykonywane z zastosowaniem najnowocześniejszej aparatury. Pakiety SPA obejmują zarówno hydromasaże w specjalistycznych wannach jak również "masaż wodny na sucho" za pomocą urządzenia MEDY JET.

 

Wybierz podstronę

Rezerwacja pobytu w gabinecie SPA i masażu nad morzem :: Ekskluzywne SPA
Gabinetu SPA i masażu nad morzem :: Ekskluzywne SPA Odnowa biologiczna :: Zabiegi pielęgnacyjne na ciało
Oferta gabinetu masażu :: SPA i masaże nad morzem
Oferta gabinetu masażu i spa :: Pakiety na pobyt w SPA
Oferta gabinetu masażu i spa :: Spacer 3d po gabinetach
Realizacja: Praktyczny eMarketing
Modernizacja: Code-Pix.com