English version - Villa Hoff Spa & Wellness Strona po Polsku - Hotel Villa Hoff Wellness & Spa
Destination Spa 2010

Masaże Klasyczne

 

 

KLASYCZNE  MASAŻE  CIAŁA

 

MADY JET

Łóżko wodne o działaniu relaksacyjnym.

 

20 min

40 PLN

 

 

 

MASAŻ KLASYCZNY CAŁEGO CIAŁA
Działa przeciwbólowo, polepsza odżywianie tkanek, regeneruje mięśnie, reguluje napięcie mięśniowe, zwiększa elastyczność i sprężystość mięśni, zmniejsza tkankę tłuszczową, przyspiesza przemianę materii, uaktywnia przepływ krwi i limfy.

 

50 min

140 PLN

MASAŻ KLASYCZNY CZĘŚCIOWY
Odmiana masażu klasycznego, opartego na tych samych ruchach i działaniu co masaż całościowy, obejmujący wybrane partie ciała.

 

25 min

80 PLN

MASAŻ RELAKSACYJNY 
Pobudza mięśnie, skórę i układ krążenia, a zarazem wspaniale oddziałuje na układ nerwowy – równoważy wysyłane przez ciało negatywne reakcje na stres, likwiduje mimowolne napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi.

 

50 min

130 PLN

MASAŻ LECZNICZY
Ma na celu leczenie poszczególnych zaburzeń organizmu poprzez wykonanie określonych ruchów manualnych.

 

50 min

150 PLN

MASAŻ LECZNICZY + BAŃKI MAGNETYCZNE
Stawianie baniek i masaż nimi mobilizuje do walki układ odpornościowy. Bańki stosuje się do uśmierzania bólu, powodują rozluźnienie mięśni i rozszerzenie naczyń krwionośnych. Przez co objęte stanem zapalnym tkanki zostają lepiej ukrwione co przyczynia się do wydalania z organizmu substancji toksycznych.

 

60 min

160 PLN

MASAŻ WYSZCZUPLAJĄCY
Zadaniem tego rodzaju masażu jest rozbicie i rozdrobnienie podskórnej tkanki tłuszczowej, usunięcie toksyn z organizmu, polepszenie ukrwienia skóry i mięśni, przez co przyspiesza się przemianę materii.

 

50 min

130 PLN

MASAŻ ANTYCELLULITOWY 
Masaże przy użyciu specjalnych technik i produktów, dla Pań walczących z cellulitem lub jako zapobiegawczy środek przed powstaniem tzw. “pomarańczowej skórki”.

 

40 min

130 PLN

MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ
Masaż który polega na wykorzystaniu próżniowego zasysania skóry i znajdujących się pod nią tkanek. Wpływa korzystnie na wygląd sylwetki pozbywając się jej niedoskonałości.

 

50 min

160 PLN

DRENAŻ LIMFATYCZNY
Usprawnienie krążenia limfy, a tym samym zapobiega powstawaniu chorób spowodowanych jej zastojem, służy również likwidacji obrzęków zastoinowych, wysięków limfatycznych, skraca czas resorpcji siniaków i krwiaków.

 

50 min

140 PLN

MASAŻ STÓP
Celem masażu jest odblokowanie stref przepływu energii całego ciała, a także likwidacja bólu i napięć znajdujących się w poszczególnych obszarach czy też narządach.

 

20 min

70 PLN

AKUPRESURA STÓP
Polega na udrażnianiu kanałów energetycznych poprzez stosowanie różnych form ucisku na punkty w celu uzyskania efektu profilaktycznego lub terapeutycznego.

 

25 min

50 min

70 PLN

120 PLN

 

Wybierz podstronę

Rezerwacja pobytu w gabinecie SPA i masażu nad morzem :: Ekskluzywne SPA
Gabinetu SPA i masażu nad morzem :: Ekskluzywne SPA Odnowa biologiczna :: Zabiegi pielęgnacyjne na ciało
Oferta gabinetu masażu :: SPA i masaże nad morzem
Oferta gabinetu masażu i spa :: Pakiety na pobyt w SPA
Oferta gabinetu masażu i spa :: Spacer 3d po gabinetach
Realizacja: Praktyczny eMarketing
Modernizacja: Code-Pix.com