English version - Villa Hoff Spa & Wellness Strona po Polsku - Hotel Villa Hoff Wellness & Spa
Destination Spa 2010

Gabinet sanshui

Oryginalne, emanujące niezwykłą atmosferą wnętrze zostało przygotowane w Clubie SPA specjalnie do celebracji ekskluzywnych ceremonii Sanshui. Reguły określające charakter i przebieg takich seansów wywodzą się z Ayurverdy i chińskiej medycyny ludowej - poglądy te są bliskie założeniom terapii Wellness.

Nie tylko wystrój wnętrza odzwierciedla orientalne wpływy - zabiegi rozpoczynają się od peelingu całego ciała zmielonymi pędami bambusa - zwieńczeniem seansu jest natomiast masaż gorącymi stemplami wypełnionymi mieszanką azjatyckich ziół.

Poprzez połączenie zabiegów pielęgnacyjnych z technikami relaksacyjnymi i wyrafinowanym masażem, ceremonie te przynoszą ukojenie i odprężenie. Zgodnie z zaleceniami holistycznej dalekowschodniej medycyny, Sanshui musi oddziaływać na wszystkie zmysły człowieka:

  • na słuch - poprzez muzykę
  • na wzrok - poprzez chromoterapię (wykorzystanie leczniczego wpływu kolorów)
  • na powonienie - poprzez aromaterapię
  • na dotyk - poprzez specjalne techniki masażu

Wizyta w gabinecie Sanshui to odnowa biologiczna w niezwykłej formie. Dalekowschodnia filozofia w pełni respektuje wzajemne oddziaływanie ludzkiego ciała i ducha. Dzięki holistycznemu podejściu, zabiegi wykonywane w nasyconym relaksującymi aromatami, muzyką i kojącym światłem gabinecie przywracają trudną do osiągnięcia w pełnej stresu i pośpiechu codzienności równowagę we wzajemnych relacjach umysłu i ciała.

Wybierz podstronę

Rezerwacja pobytu w gabinecie SPA i masażu nad morzem :: Ekskluzywne SPA
Gabinetu SPA i masażu nad morzem :: Ekskluzywne SPA Odnowa biologiczna :: Zabiegi pielęgnacyjne na ciało
Oferta gabinetu masażu :: SPA i masaże nad morzem
Oferta gabinetu masażu i spa :: Pakiety na pobyt w SPA
Oferta gabinetu masażu i spa :: Spacer 3d po gabinetach
Realizacja: Praktyczny eMarketing
Modernizacja: Code-Pix.com